ویراستار محصول جدید شرکت آدان

با گسترش محتوی فارسی در بستر نرم‌افزارها و ابزارهای الکترونیکی، نیاز به ابزارهای جانبی جهت تسهیل و تسریع ویرایش متون فارسی و افزایش دقت و صحت آن را بیش از پیش احساس می‌شود. بدین منظور شرکت ویرا افزار آدان با همکاری آزمایشگاه پردازش هوشمند متن و زبان طبیعی دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، توانسته است محصول خطایاب املایی، دستوری متون زبان فارسی که قابلیت ارتباط با سامانه‌های اتوماسیون تحت وب را داشته باشد، عرضه نماید.

این محصول که با نام ویراستار تهیه‌شده است، در قالب یک افزونه (پلاگین) بر روی ویرایشگرهای تحت وب مانند CKEditor و همچنین محصولات MS Office ارائه شده است، به کلیه ویرایشگرهای سامانه‌های اتوماسیون اداری، دبیرخانه و گردش مکاتبات، رایانامه سازمانی، و هرگونه برنامه کاربردی که در آن بحث محتوی فارسی مطرح باشد، قابلیت خطایابی املایی، پیشنهاد کلمات جایگزین، و استاندارد سازی متن را اضافه می‌کند و باعث افزایش کارایی در این زمینه می‌گردد. لازم به ذکر است اولین نسخه این محصول در سامانه دبیرخانه و گردش مکاتبات دانشگاه تهران نصب و راه اندازی شده است.

شرکت ویرا افزار آدان آمادگی دارد در راستای افزودن قابلیت فوق به محصولات شرکت‌ها هرگونه همکاری را به عمل آورد. در صورت تمایل برای توضیحات بیشتر و نحوه عملکرد و همکاری در این راستا، می‌توانید با شرکت تماس بگیرید. ‌

برای مشاهده قابلیت­های ویراستار اینجا را کلیک کنید.