شرکت ویرا افزار آدان در لیست شرکتهای دانش بنیان قرار گرفت

با تلاش و همت کارکنان، و پیگیری های مستمر مدیریت شرکت، فعالیت ها و محصولات ما به عنوان دانش بنیان مورد تایید معاونت محترم علمی ریاست جمهوری قرار گرفت و از این پس شرکت ویرا افزار آدان به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان نوپا شناخته می شود.

لازم به توضیح است که شرکت ها و موسسات دانش بنيان، شرکت يا مؤسسه خصوصي يا تعاوني است که به منظور هم‌افزايي علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمي و اقتصادي که شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوري هستند وهمين طور  تجاري سازي نتايج تحقيق و توسعه شامل طراحي و توليد کالا و خدمات در حوزه فناوري هاي برتر و با ارزش افزوده فراوان به ويژه در توليد نرم افزارهاي مربوط تشکيل مي‌شود. در واقع اين شرکتها حلقه واسطه بين ايده و تکنولوژي هستند که مي توانند ايده ها رادر مسير رسيدن به تکنولوژِي هدايت کنند وگاهي اوقات خود همين شرکتها هم مي توانند ايده خودشان را به  تکنولوژِي تبديل کنند .

شرکت ویرا افزار آدان نیز به دلیل فعالیت های منجر به تولید محصول که در زمینه پردازش متن دارد، و همچنین ارتباط و همکاری نزدیک با آزمایشگاه پردازش متن و زبانهای طبیعی دانشگاه تهران، به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده است.